10,841 Challenge

10,841km. Volgens Google maps is dat de afstand van Nunspeet naar Kabwe, als je te voet gaat. Hoe gaaf zou het zijn om deze enorme afstand in 1 maand (hard) lopend af te leggen? We gaan het doen in september! Met zijn allen! Dus registreer je hieronder, en mobiliseer meteen je vrienden, familie en collega’s om mee te doen!

Waarom?
Inmiddels is onze eerste termijn van 2 jaar in Zambia bijna ten einde. We voelen ons geroepen om nog een termijn te blijven. Om dit financieel ook mogelijk te maken, hebben we extra fondsen nodig. Deze challenge is niet zomaar om veel kilometers af te leggen, maar ook om fondsen te werven voor onze tweede termijn. Hier lees je meer over onze werkzaamheden, die we graag willen voortzetten

Lees meer, en schrijf je in, op onze 10,841 Challenge pagina

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *