Korte update

Bij deze even een korte update over onze situatie. Helaas nog geen echt nieuws ten aanzien van ons visum. Er is ons gezegd dat we deze week meer horen van de aanvraag van Alice. Over de aanvraag van Gerard horen we waarschijnlijk pas over enkele weken weer wat.

We hebben inmiddels besloten om sowieso de maand september nog in Nederland te verblijven. Zo bouwen we in ieder geval enige zekerheid in, wat voor ons, en voor de kinderen rust zal geven. Daarnaast zijn we ook aan het proberen te regelen dat we vanaf volgende week (in ieder geval een van ons) weer kunnen gaan werken om zodoende een deel van de extra kosten in Nederland te kunnen dekken

Momenteel wonen we in een klein zomerhuisje waar we sowieso binnenkort uit zouden moeten. Vrijdag a.s. verhuizen we naar een ander huisje waar we langere tijd kunnen verblijven indien nodig. We kijken hier erg naar uit, want het lijkt ons een erg fijn plekje om te wonen!

Groeten, Gerard, Alice, Maji, Faya en Roël

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *